Мобільна версія сайту Головна сторінка » Новини » Місто і регіон » Чернігів приймає всеукраїнську науково-практичну конференцію

Чернігів приймає всеукраїнську науково-практичну конференцію

Основні ідеї педагогічної спадщини К.Д.Ушинського – вершини вітчизняної і світової педагогічної думки були предметом обговорення 22 травня на спільному засіданні Президії Академії педагогічних наук України, вченої ради Чернігівського державного педагогічного університету ім.Т.Г.Шевченка і учасників всеукраїнської науково-практичної конференції.
      Ректор ЧДПУ ім.Т.Г.Шевченка, доктор педагогічних наук Микола Носко привітав учасників конференції та зауважив, що це перше виїзне засідання Президії АПН України, яке проходить в стінах університету за всю історію його існування.
      У вітальному слові Президент АПН України, академік Василь Кремень зазначив, що постать Костянтина Ушинського,  одного з основоположників педагогічної науки і народної школи, знаходиться  у сузір'ї корифеїв світової педагогічної думки, а його творча спадщина назавжди увійшла в золоту скарбницю світової педагогічної культури і є національною гордістю українського народу. Ідеї геніального українського педагога, наголосив він, заслуговують на використання в контексті вимог сучасної педагогічної освіти та сучасної епохи.
      Секретар міської ради Віталій Голець, вітаючи представників наукової еліти, підкреслив, що творча спадщина Ушинського набуває особливої значущості у вирішенні актуальних проблем сьогодення, пов'язаних із опікою та вихованням дітей, і потребує ґрунтовного вивчення фахівцями: педагогами, філософами, істориками. Віталій Голець побажав учасникам конференції плідної роботи, творчих пошуків і наукових відкриттів, гарного бадьорого настрою та приємного спілкування під час перебування на славній древній Чернігівщині.
      Гості мали можливість ознайомитися з виставкою творчих робіт студентів, експозицією Чернігівського історичного музею ім. Тарновського, представленою матеріалами археологічних досліджень викладачів університету.
      23 травня делегація науковців відвідає садибу К.Д. Ушинського в Новгород-Сіверському та гімназію (першу в Лівобережній Україні), в якій він навчався та отримав міцний фундамент знань і шанобливе ставлення до науки.


Відділ зв'язків з громадськістю міської ради

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Додати в: