Мобільна версія сайту Головна сторінка » Новини » Місто і регіон » Минулого року виявлено майже 2300 порушень законодавства про автомобільний транспорт

Минулого року виявлено майже 2300 порушень законодавства про автомобільний транспорт

Заступник прокурора Чернігівської області Олександр Нечвоглод провів міжвідомчу нараду з питань додержання чинного законодавства про автомобільний транспорт і безпеку руху.

У нараді взяли участь керівники обласних установ – територіальної держінспекції праці та теруправління Головавтотрансінспекції, УБОЗ та УДАІ, державної податкової служби.
Першочергову увагу було звернуто на забезпечення безпеки руху та дотримання ліцензійних умов провадження господарської діяльності.

Зокрема відмічено, що у минулому році в області виявлено понад 2 тис. порушень перевізниками законодавства про автомобільний транспорт (в тому числі нелегальними перевізниками), застосовано фінансових санкцій на загальну суму понад 1 млн. грн. (з них 740 тис. грн.. вже перераховано до державного бюджету).

Одним з проблемних питань, обговорених під час наради, стала діяльність нелегальних перевізників.

Зокрема наголошувалось, що 6 приватних підприємств та 17 підприємців щоденно здійснюють перевезення пасажирів до Києва та ряду районних центрів області без відповідних дозволів та договорів.

За підсумками наради визначено конкретні спільні заходи подальшої протидії незаконним перевезенням.

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: прокуратура, нарада, Олександр Нечвоглод

Додати в: