У ВУЗах нема хамабарництва?
Нещодавно, 24 червня, пройшли державні іспити в Чернігівському державному інституті права, соціальних технологій та праці ( ЧДІСТіП).
Безплідно для очевидних нібито хабарників, проте не безкоштовно для самих студентів.
На цей раз відповідальні за збір коштів "на подарунки" винахідливі студентки, зібравши під страхом не здачі іспиту гроші від своїх одногрупників, прикриваючись метою передачі хабара - винагороди, вирішили під кінець залишити іх собі. А що, чеку про отримання хабара ніхто ж не видасть, та і про бухоблік годі й мовити, а головне, кошти передані "добровільно-примусово".
Хотілось би нагадати, що саме випускники цього ВНЗ у більшості своїй вирішують пов'язати своє майбутнє з системою органів Прокуратури України, і саме в ці дні проходять співбесіди задля отримання направлень на навчання за кошти Держбюджету та подальшого гарантованого працевлаштування .
Напевне, працювати на виконання пунктів перевиборчої програми Президента України щодо боротьби з корупцією.
Цікаво , чи відомо адміністрації ВУЗу про те, що студенти збирають хабарі викладачам?
І якщо викладачі заперечують отримання хабара, то чому ніяким чином не реагує на те, що певні студенти не лише нечесним шляхом збагачуються на своїх одногрупниках, а і своїми вчинками заплямовують репутацію ВУЗу?
P.S. За даними Всеукраїнської експертної мережі, 12,5% від давання хабарів в Україні вимагає саме посередник.
ПіК: події і коментарі
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.




