На Чернігівщині м'ясокомбінат облаштував скотомогильник на сільгоспугіддях (відео)
Вам необходимо обноить Flash Player для просмотра этого видеороликаСкачать последнюю версию Flash Player
Тривалість відео – 02 хв. 25 сек., розмір відео – 12,40 Мb На Чернігівщині м'ясокомбінат облаштував скотомогильник на сільгоспугіддях. Його виявили ті, хто точив неподалік сік із беріз. Люди перелякалися, чи, бува, немає в нектарі якої інфекції?
Картина − не для людей з слабкими нервами. Сотні скелетів, рештки тварин, цілі тушки телят і все просто неба. Птахи та дикі звірі розтягнули кістки на кілометри.
Бірки на залишках тварин - місцевого м’ясокомбінату. Це підтвердили і в управлінні ветеринарної медицини.
Цю земельну ділянку ще 20 років тому виділили під скотомогильник. Керівництво комбінату пояснює, що тушки не захоронили, бо взимку на поле не могла виїхати техніка, але більше такого не станеться.
Підготував Сергій Корж за матеріалами телеканалу «1+1»
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.
Теги: Сергій Корж, відео, скотомогильник, м'ясокомбінат




