Мобільна версія сайту Головна сторінка » Новини » Місто і регіон » Підприємства зменшили використання палива

Підприємства зменшили використання палива

Підприємствами  та організаціями області (ураховуючи обсяги реалізації населенню) за 2009р. використано 2,2 млн.т умовного палива енергетичних матеріалів та нафтопродуктів, що становило 94% від рівня використання 2008р.

      Проти 2008р. збільшилося використання мазутів топкових важких та вугілля кам'яного. Водночас зменшилося споживання майже всіх видів палива, а саме: торфу неагломерованого паливного, брикетів і напівбрикетів торф'яних, нафти сирої, масел мастильних, дров для опалення, газу природного, газойлів (палива дизельного), бензину моторного, бутану і пропану скраплених.

      У структурі використаного палива в області більше половини (52%) займав газ природний, майже 17% – вугілля кам’яне, 12% – нафта сира, 13% – бензин моторний і паливо дизельне та 3% – дрова для опалення.

      Найбільшим  споживачем палива в економіці області, як і раніше, залишається промисловість (78% загального обсягу). Провідними в структурі промисловості області за споживанням палива були підприємства з виробництва та розподілення електроенергії, газу та води.

      У запасах енергетичних матеріалів та продуктів перероблення нафти на 1 січня 2010р. нараховувалося 3,5 млн.т умовного палива, що на 14% більше  рівня запасів на 1 січня 2009р.  
 
Головне управління статистики у Чернігівській  області

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: статистика, паливо

Додати в: