Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Ресторан «Могорич» у Вертіївці продають за 34 млн. гривень

Ресторан «Могорич» у Вертіївці продають за 34 млн. гривень

 

На всеукраїнському сайті оголошень з’явилися дві пропозиції. Продають відомий ресторан «Могорич» у Вертіївці, що на Ніжинщині, та «Хутір Рибацький» під Ніжином.

«Могорич» працює з 2014 року. У цьому ресторані були Віталій Кличко, мер Києва, Петро Порошенко, колишній президент, Юлія Тимошенко, колишня прем’єр-міністерка, співаки Павло Зібров, Коля Сєрга, Петро Чорний. Він на трасі, здалеку видно. Ціни столичні.На фото ресторан «Могорич» у Вертіївці

«Загальна площа 600 метрів квадратних. Є газ, свердловина, власна електропідстанція, автономне опалення з двома пелетними котлами, тепла підлога, кондиціонери. Ціна «Могорича» — 34 мільйони 269 тисяч 25 гривень» або 850 тисяч доларів, написано в оголошенні.

Заміський діючий комплекс «Хутір Рибацький» у Хвилівці, за два кілометри від Ніжина. За нього хочуть 10 мільйонів 79 тисяч 125 гривень. Або 250 тисяч доларів.
«Заклад працює більше 10 років. Може розмістити 250 гостей. 12 будиночків біля озера. Банкетна зала на 25 чоловік. Візитка ресторану — приготування м’яса та риби в тандирі. Є парковка, дитячий майданчик, озеро з пляжем, мінізоопарк. Можна порибалити. Є територія для проведення весіль, дискотек, тематичних свят. Є газ, електрика, дві свердловини, відеоспостереження, інтернет».

Заклади пов’язують з ніжинцем Владиславом Чернегою.

— Не я продаю, а їх безпосередній власник, — уточнює Владислав Миколайович. — Я управляючий. Власник — киянин.

— Чому він вирішив продати?
— Інколи хтось щось продає. Хтось машину, хтось квартиру.
Приблизно така сама історія й тут. Заклади не закриваються, будуть працювати. А хто стане власником — інше питання.
Якщо він залишить мене на посаді керуючого, то формат закладів не зміниться.На фото «Хутір Рибацький»

— «Хутір Рибацький» уже показували, — каже Оксана Ярмоц, рієлторка. — Поки що ведемо перемовини. А от «Могоричом» ще ніхто не цікавився, бо ціна висока. Але робота налагоджена на вищому рівні. Власнику шкода розставатися з цим бізнесом. Вирішив передати в добрі руки, як кажуть.

— Власник — відома людина?

— Не політик, не публічна особа. Бізнесмен.

Джерело: фейсбук-сторінка газети "Вісник Ч", Юлія Семенець

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в: