Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Чернігівщині ремонтують дорогу на Київ

На Чернігівщині ремонтують дорогу на Київ

 

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області повідомила про початок ремонту дорожнього покриття на альтернативному маршруті Київ — Чернігів.Протяжність ділянки Р-69 Київ — Вишгород — Десна — Чернігів, яка є частиною альтернативного маршруту між Черніговом та Києвом, — близько 60 км. Дорога забезпечує виїзд на головну трасу — М-01 Київ — Чернігів — Нові Яриловичі.
Після деокупації області ділянка відіграла вкрай важливу роль у відновленні життєдіяльності Чернігова та навколишніх громад, розташованих на правому березі Десни. Це важливий гуманітарний маршрут, який забезпечував доставку продовольства, медикаментів, речей першої необхідності та будматеріалів. Підтримувати цей евакуаційний маршрут у проїзному стані — вкрай важливо для регіону.

У межах експлуатаційного утримання дороги вже відновили дві ділянки протяжністю 4,4 км, на яких покриття було в найгіршому стані. Також проводяться роботи з ямкового ремонту.

Від часу деокупації області впродовж 2022 — 2024 років для забезпечення проїзду тут суцільним шаром асфальтобетону відремонтували майже 40 км. По решті протяжності підтримується проїзний стан за рахунок ямкового та пневмо-струменевого ремонту, - повідомляють у відомстві.

Нагадуємо, у лютому 2022 року окупаційні війська вторглися на територію Чернігівської області. На початку квітня ЗСУ звільнили регіон. У ході бойових дій було пошкоджено понад 20 мостів та 680 км доріг державного значення.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ремонт, дороги

Добавить в: