Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Чернігівщині бусик зі студентами-баскетболістами влетів у бетонну загорожу

На Чернігівщині бусик зі студентами-баскетболістами влетів у бетонну загорожу

 

ДТП із шістьома постраждалими ста­лася 30 червня на трасі Київ — Суми поблизу села Олексинці Срібнянської громади. Там близько 23-ї мікроавто­бус «Фольксваген Т5» врізався у бетонні блоки, які загороджують в'їзд на новий міст через річку Лисогір. Перед тим мос­том є попереджувальні знаки, і бусик мав би поїхати в об’їзд, але 61-річний водій (він із Сум), вочевидь, погано знав до­рогу. У результаті — він і п'ятеро його пасажирів віком від 21 до 27 років (це студенти-баскетболісти Сумського державного університету, які поверталися зі змагань у Києві) зазнали травм.У 2021 році старий міст через річку Лисогір поблизу Олексинців увійшов до переліку об'єктів, які мали бути реконструйовані в рамках програми «Велике бу­дівництво». Тому його розібрали І почали зводити новий. Неподалік зробили тим­часовий об’їзд. На момент повномасштабного вторгнення новенький міст уже фактично був готовий (залишалося доро­бити лише під'їзди до нього). Тож, щоб не пустити тудою колони рашистської техніки, новобудову замінували. Й окупанти їхати нею побоялися. Пішли в обхід. Таким, чином міст залишився неушкодженим. Та після визволення Чернігівщини грошей на
його повну добудову не знайшлося. Тож і до сьогодні там діє об’їзна дорога. З обох боків траси встановлено відповідні знаки. Але сумчани їхали вже затемна, ще й по­спішали (щоб встигнути добратися додо­му до комендантської години), ось і влеті­ли в бетонні блоки перед мостом.

«Швидку» викликали самі ж постраждалі. На виклик прибуло дві машини зі Срібного й одна — з Талалаївки. Меди­ки стабілізували стан потерпілих і повезли їх у Прилуцьку ЦМЛ. Бо мали підозру, що в сумчан внутріш­ні переломи кісток, черепно-мозкові травми і струс мозку. На щастя, попередній діагноз не підтвердився. Постраждалі здебільшого відбулися силь­ними забоями (в одного хлоп­ця перелом ноги). їх загальний стан лікарі оцінили як відносно легкий, тож після надання до­помоги всіх відпустили. Кілька чоловік зараз доліковуються у Сумській обласній лікарні, ре­шта — вдома.

За фактом ДТП слідчі від­крили кримінальне проваджен­ня. Мінімальне покарання, яке загрожує водію, — штраф від 51 до 85 тисяч гривень. Максимальне — до трьох років обмеження волі з по­збавленням водійських прав на такий са­мий строк.

Джерело: газета “Гарт”, Юрій Нікітін. Фото ГУНП в Чернігівській області

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: мікроавто­бус, аварія, міст, студенти

Добавить в: