Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У День Національної поліції України за сумлінну службу відзначили кращих поліцейських Чернігівщини

У День Національної поліції України за сумлінну службу відзначили кращих поліцейських Чернігівщини

 

Сьогодні, 4 липня, в Головному управлінні Національної поліції в Чернігівській області відзначили кращих поліцейських з нагоди 9-ї річниці Національної поліції України.Зі словами вдячності за самовіддану службу звернулися начальник обласної поліції Іван Іщенко, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, перша заступниця Голови Чернігівської обласної ради Ніна Лемеш, а також керівництво всіх військових і силових відомств Чернігівщини.

Офіційний захід розпочали з хвилини мовчання та покладання квітів до пам’ятника загиблим правоохоронцям, щоб вшанувати світлу пам’ять тих, хто навіки залишився у небеснім строю.

– Вже 9 років ми з честю несемо службу у лавах Національної поліції України. Ми не святкуємо сьогодні. Не на часі парадна форма. Сьогодні ви в тому ж, в чому щодня ходите на службу, в чому вас бачать люди. У тій формі, яка вселяє впевненість, підтримку та довіру населення, а – це найкраща оцінка роботи поліцейського. Ви стоїте на захисті наших громадян, ризикуючи своїм життям. Ви допомагаєте тим, хто цього потребує. Розміновуєте українські землі від усього того заліза, яке залишив окупант. Документуєте воєнні злочини, аби кожен причетний поніс покарання. Дякую кожній та кожному за віддану службу, стійкість, витримку, мужність і професіоналізм. Дякую за наближення нашої Перемоги! Ви є героями нашого часу! Слава Національній поліції! Слава Україні! – сказав керівник ГУНП в Чернігівській області Іван Іщенко.

Начальник обласного главку вручив відомчі відзнаки кращим поліцейським Чернігівщини.

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус також подякував поліцейським за службу та оборону.

Командувач військ оперативного командування «Північ» Дмитро Красильников зазначив:

– І у військових, і у поліцейських нині одна мета і одне спільне завдання: захист Батьківщини. Ми всі згуртувалися і стали в один стрій. Ваш внесок у наш спільний рух до Перемоги важко переоцінити. Нерідко поліцейським доводиться виконувати навіть бойові завдання, протидіяти диверсійно-розвідувальній діяльності ворога. І ви робите це чітко і професійно. Вітаю всіх поліцейських зі святом! Нехай слова вдячності лунають на вашу адресу не лише сьогодні, а й щоденно!Джерело: відділ комунікації поліції Чернігівської області

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: поліція, свято, Іщенко

Добавить в: