Масани уже з водою

 

Ще 2022 року, коли почали діяти графіки погодинних відключень світла, мешканці так званих електробудинків на Масанах у Черніго­ві не раз виходили на пікети до го­ловного офісу «Чернігівобленерго» та Чернігівської ОДА через те, що з відключенням електроенергії в їхніх квартирах зникала і вода. Тоді шляхів розв’язання цієї проблеми місцева влада не знайшла. А 18 червня цього року це питання знову підняли під час наради у Чернігівській міській раді.— Мова йде про будинки №15, 17,21,23 та 25 на вулиці Незалеж­ності. Всього це близько трьох тисяч квартир. Для людей це важли­ве питання через частоту відключень світла. Тому я дав доручення «Чернігівводоканалу» знайти вихід до кін­ця тижня, — прокоментував ситуацій в.о. міського голови Олександр Ломако.

— Дійсно, на Масанах і така про­блема через те, що не працює одна з найбільших насосних станцій, — кон­статував директор КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко.

Як варіант, у міській раді запро­понували встановити на насосній станції генератора, який забезпечуватиме подачу води під час відключень електроенергії. І ось днями його встановили.

— Аж не віриться... - кажуть місцеві мешканці. Тепер ми завжди з водою.

Джерело: газета “Гарт”, Катерина Дроздова

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Масани, вода, генератор

Добавить в: