Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Менянка розіслала знайомим фото оголеної суперниці і отримала штраф 17 000 гривень

Менянка розіслала знайомим фото оголеної суперниці і отримала штраф 17 000 гривень

 

Нещодавно Менський районний суд закінчив розгляд справи по по обвинуваченню уродженки міста Мена Менського (нині Корюківського) району Чернігівської області, не працюючої, раніше не судимої Потійко Оксани Миколаївни, у скоєнні правопорушення за частиною першою статті 301 КК України (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів, такі дії караються штрафом від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк.)Потійко розіслала фото оголеної Топчієвої Світлани Михайлівни декільком своїм знайомим. Фото вона знайшла у мобільному телефоні свого чоловіка, який був у дружніх відносинах з потерпілою Топчієвою.

Допитана у судовому засіданні, вину у пред'явленому обвинуваченні визнала повністю, погодившись з усіма фактичними обставинами справи та кваліфікацією діяння, пояснила, що її чоловік пішов від неї до іншої жінки (потерпілої),через це вона була дуже засмучена і в такий спосіб хотіла помститись потерпілій. Свій вчинок вона засуджує, розуміє, що вчинила неправильно та зобов'язується у подальшому не повторювати подібні діяння. Просить суд суворо не карати.

Потерпіла в судовому засіданні пояснила, що чоловік Потійко є її колишнім чоловіком, з яким у них дружні відносини. Зараз він військовослужбовець. Взимку він приїжджав у відпусту і захотів з нею зустрітись. Під час зустрічі він попросив її зробити інтимні фото та відео на згадку, для власного використання, коли буде на війні, на що вона погодилась. Обвинувачена в цей час повернулась із-за кордону і вирішила перевірити телефон чоловіка, де побачили ці фото та відео, які потім переслала стороннім особам через месенджери, які в телефоні Потійко були підписані, як Витя Полоз та «Свєтка-кума».

Суд визнав Потійко винною у розповсюдженні порнографії, та враховуючи її щире каяття призначив м'яке покарання у виді штрафу у розмірі 17 000 гривень. Телефон порушниці закону «Xiaomi Redmi» конфіскували на користь держави.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: штраф, порнографія

Добавить в: