Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Чернігівщині попрощалися з двома військовими

На Чернігівщині попрощалися з двома військовими

 

21-го червня на Чернігівщині попрощалися з двома військовими. Чоловіки загинули під час виконання бойових завдань на Харківському та на Запорізькому напрямках. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.

Солдат Ярових Костянтин Вікторович народився у місті Києві 11 лютого 1975 року, але все своє життя прожив у Чернігові, який дуже любив. Навчався у школі №1, в якій після закінчення працював педагогом-організатором. Згодом опанував спеціальність «Менеджер виробничої сфери» у Чернігівському інституті економіки та управління.

Після закінчення інституту працював на міському підприємстві «Чексіл», де вже у 25 років став начальником цеху. Після цього проходив трудову діяльність на інших підприємствах рідного міста: «Хімтекстильмаш», «Вена», «Строй Дом». Всюди показував себе відповідальним та ініціативним, впроваджував нові ідеї та проєкти. Наприклад, супермаркет «Вена» у Славутичі - це його ідея, яку він реалізував від початку до кінця та перший час працював там на посаді директора.

3 2006 зайнявся підприємницькою діяльність, очолював фірму «Будівель». Займався утіленням та декорацією фасадів, розробкою та облаштуванням ландшафту. На початку повномасштабної війни у 2022 році Костянтин, як волонтер, допомагав літнім людям. Під обстрілами у блокадному Чернігові їздив на велосипеді по місту та розвозив продукти, ліки, допомагав людям поважного віку готувати їжу, прибирав у їх кімнатах.

Через місяць після початку повномасштабної війни відправив родину з міста, а сам долучився до лав Збройних Сил України та став на захист Батьківщини. Отримав поранення під Бахмутом, потім виконував свій обов'язок по захисту країни на Харківщині. Саме там його наздогнала ворожа куля... Загинув 11.06.2024 року під час виконання бойового завдання на Харківщині. Попрощалися у Чернігові, поховали на Яцево.Майор Єгоров Олександр Миколайович народився 22.02.1968 року. Проживав у м. Баришівка Київської області, де і закінчив  школу. З 1985 по 1989 роки навчався у Вищому командно-військовому училищі. З 2011 року проживав з сім’єю в селищі Лосинівка Ніжинського району. З початку повномасштабної війни став на захист України. У 2023 році йому було присвоєно звання майора Збройних сил України. 17 червня 2024 року загинув при виконанні бойового завдання на Запорізькому напрямку. Попрощалися та поховали 21 червня 2024 року в селищі Лосинівка Ніжинського району.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: попрощалися, військові

Добавить в: