Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Легендарний штурмовик Андрій Сергієнко з Петрушина може стати одним із наймолодших героїв України

Легендарний штурмовик Андрій Сергієнко з Петрушина може стати одним із наймолодших героїв України

 Андрій Сергієнко із позивним «2.0» родом з села Петрушин біля Чернігова. Пішов до ЗСУ добровольцем як тільки дочекався повноліття. У 19 років командував штурмовою групою 3-ї окремої штурмової бригади. Під час штурму Андріївки на Донеччині особисто ліквідував 24 російських військових, а загальна кількість знищених ним ворогів наближається до сотні. У квітні 2024 року отримав поранення і втратив дві ноги. Командири Андрія подали його кандидатуру на присвоєння звання «Герой України». Також щодо цього триває збір підписів під електронною петицією на сайті Президента України.

Про життя в російській окупації на Чернігівщині, штурми під Бахмутом, страх смерті та бажання повернутися на військову службу на протезах Андрій Сергієнко розповів в інтерв'ю вже трьом медіа, загальна кількість переглядів його виступів наближається до 200 тисяч.

Петиція про присвоєння Андрію "Героя України" https://petition.president.gov.ua/petition/225182

Інстаграм Андрія 

Тік Ток Андрія 

Джерело: "Суспільне Чернігів", PRESSING, Ukrainian Witness

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Сергієнко, Петрушин, штурмовик, петиція

Добавить в: