Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Чернігівщині попрощалися з двома військовослужбовцями

На Чернігівщині попрощалися з двома військовослужбовцями

 

19-го червня на Чернігівщині попрощалися з двома військовими. Чоловіки загинули під час виконання бойового завдання на Донеччині та Харківщині. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.

Солдат Колос Віктор Володимирович народився 27 березня 1974 року
у селі Горобіївка на Чернігівщині. Закінчив Варвинську ЗОШ, працював слюсарем. У 2014-му брав участь в антитерористичній операції на сході. 24 лютого 2022 року вкотре долучився до лав ЗСУ та став на захист України. Служив на посаді оператора протитанкового відділення. Загинув 15 червня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Попрощалися та поховали у Варві.Старший солдат Алєксєйцев Геннадій Миколайович народився 21 вересня 1980 року в селі Новоолександрівка на Донеччині. З часом переїхав на Чернігівщину до села Машеве. Закінчив місцеву школу, далі навчався в Чернігівському профтехнічному училищі на кухаря. Проходив строкову військову службу, потім - військову службу в ДПСУ. Працював у Києві, а після початку повномасштабного вторгнення рф став на захист Батьківщини на посаді водія інженерно-саперної роти. Загинув під час виконання бойового завдання на Харківщині 13.06.2024 року. Попрощалися та поховали в селі Машеве Новгород-Сіверського району.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: попрощалися, військовослужбовці

Добавить в: