Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігівські волонтери зібрали 70 тисяч гривень на благодійному ярмарку

Чернігівські волонтери зібрали 70 тисяч гривень на благодійному ярмарку

 

Від розписаних гільз, символічних підвісок і браслетів – до картин, авторських сумок, одягу та посуду. Все це, зроблене майстрами і майстринями з різних куточків країни та виставлене на благодійному ярмарку, конвертується у нічний дрон та десятки кровоспинних турнікетів. Так чернігівські волонтери, які від перших днів повномасштабного російського вторгнення 24 на 7 у допомозі військовим, привертають увагу до зборів і закривають черговий – підрозділам на гарячі напрямки.Минулого разу за п’ять годин роботи такого ярмарку вдалося зібрати 50 тисяч гривень і ще 30 тисяч із продажів в соціальних мережах впродовж тижня, а відтак купити одразу безпілотник, генератор та РЕБ. Цього разу ціль 80+ тисяч, хоча сам лише запит на 200 турнікетів – це 118 тисяч гривень.

Усі лоти надаються майстрами безкоштовно, і виручені за них кошти у 100%-му обсязі йдуть на закриття першочергових потреб Збройних сил України.

Волонтерки кажуть, попри те, що у людей є фінансове і емоційне виснаження, зборів не меншає, змінюються лише номенклатури та суми, і щодня є те, що треба буквально “на зараз”. Тому, кожен донат, навіть невеликий – важливий.

За два дні цього благодійного ярмарку готівкою і переказами вдалося зібрати загалом трохи більше 72,5 тисяч гривень, що вже зможуть покрити частину запиту. Усі лоти, які не були реалізовані, можна буде купити онлайн, або ж завжди – підтримати збори коштами, перерахувавши їх на офіційні волонтерські рахунки та банки.Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: волонтери, ярмарок

Добавить в: