Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » За півтора року волонтери «Фенікс-Україна» побудували будинок, зруйнований росіянами у 22-му

За півтора року волонтери «Фенікс-Україна» побудували будинок, зруйнований росіянами у 22-му

 Роботи над будинком родини Туревських близькі до завершення. У березні 2022-го родина з 4-ма дітьми залишилась без даху над головою. Їх будинок зруйнував російський обстріл градами. Вимушено вони великою родиною проживають в однокімнатній квартирі, але тимчасово. Минулого року за відбудову їхнього будинку взялися волонтери «Фенікс-Україна».

За 1.5 року роботи волонтери встигли багато. Будинок родини Туревських був одноповерховим, тепер до 2-го поверху під дахом ведуть сходи. Там розміститься малеча, а на 1-му поверсі житимуть батьки. До феніксів постійно приєднуються волонтери з різних країн світу. Окрім будинку Туревських вони відновлюють ще 3 - 2 будинки на Масанах та будинок в Олександрівці.

Зараз волонтери мають потужний запас будівельних матеріалів, але робочих рук критично не вистачає. Тож «Фенікс-Україна» запрошує усіх бажаючих до лав волонтерів, аби допомогти родинам чернігівців знову жити в будинках, які зруйнували росіяни.Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: волонтери, будинок, Туревські

Добавить в: