Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У лікарні після поранення помер почесний громадянин Чернігова Олексій Приходько

У лікарні після поранення помер почесний громадянин Чернігова Олексій Приходько

 

46-річний Олексій Приходько, чернігівець, військовий, командир гранатометного відділення гранатометного взводу механізованого батальйону, в останні дні свого життя перебував в реанімації лікарні «Феофанія». Стан був важкий.

Лікарям довелося повністю ампутувати ліву ногу. Права переламана. Вказівний, середній пальці на лівій руці теж довелося ампутувати, безіменний частково. Про те що воїн перебуває на лікуванні писала міська газета "Вість". Про те, що лікарям не довелось врятувати життя Олексія Приходька повідомив у своєму телеграм-каналі в.о. міського голови Олександр Ломако.

10 квітня чоловік поїхав на донецький напрямок, між Волновахою і Старомайорським 20-го був поранений. Машиною віз на нуль хлопцям боєкомплект. Спочатку Олексія відвезли в запорізьку лікарню. Потім в Дніпро, в обласну лікарню імені Мечникова. З 4 травня в Києві.

Олексій Приходько працював в охороні на ринку «Нива» в Чернігові. У 2015-16 роках мобілізували, ніс службу в АТО. У 2019-му підписав контракт. Коли почалося повномасштабне вторгнення, був у складі гранатометного взводу механізованого батальйону на новоселівському напрямку. Отримав орден «За мужність» ІІІ ступеня. Під час бою знищив два російських танки Т-72, пошкодив російського «Тигра», загинуло п’ять росіян. У листопаді 2023 отримав звання «Почесний громадянин міста Чернігів».

У чоловіка залишились 42-річна дружина Алла Приходько та 6-річна донька Богдана.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Приходько, помер, поранення, військовий

Добавить в: