Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігівські підприємці можуть отримати гранти до 20 тисяч євро

Чернігівські підприємці можуть отримати гранти до 20 тисяч євро

 

У Чернігівській міській раді 7 червня відбулась зустріч із представниками МОМ, участь в якій взяв в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако, депутати та представники структурних підрозділів Чернігівради, ветерани війни, керівники громадських організацій та підприємці.Під час зустрічі представники МОМ в Україні запропонували підприємцям міста взяти участь у грантовій програмі. Основна мета – підтримка економіки України шляхом відновлення робочих місць та виробництва, а також задоволення попиту населення на критично важливі товари та послуги.

Грантові кошти можна витратити на ремонт пошкоджених приміщень, купівлю обладнання, професійне навчання для персоналу тощо, розповіли представники МОМ.

Бізнес може отримати таку фіндопомогу:

мікро (до 7 тис. євро),
малі (до 20 тис. євро),
стартап (до 15 тис. євро).

Для участі в проєкті підприємцям потрібно подати заявку до 23 червня, заповнивши відповідну онлайн-форму. Детальну інформацію щодо вимог і розподілу грантів ви можете знайти за посиланням.

Довідково. Представництво МОМ в Україні надає допомогу внутрішньо переміщеним особам (ВПО) та особам, які постраждали від війни. З початку повномасштабної війни в Україні МОМ переорієнтувала свої програми та проєкти та з лютого 2022 року по березень 2023 року охопила близько трьох мільйонів людей гуманітарною підтримкою, яка включає надання непродовольчих товарів та предметів гігієни; водопостачання, санітарія та гігієна; багатоцільова готівка; невідкладна медична та психічна підтримка та психосоціальна підтримка; допомога центрам колективного проживання; захист та інші види підтримки.

Джерело: пресслужба Чернігівської міської ради

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: підприємці, грант

Добавить в: