Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Вибір автобетононасоса: ключові фактори, особливості, огляд цін

Вибір автобетононасоса: ключові фактори, особливості, огляд цін

 

Буває важко обрати автобетононасос, навіть якщо ви усвідомлюєте свої потреби. Тут зібрані найважливіші чинники, які можуть вплинути на ваш вибір спецтехніки.

Фактори, які впливають на вибір автобетононасоса

Для вибору дійсно гарного автобетононасоса вам потрібно задати собі кілька важливих питань. По-перше, на яку відстань та висоту ви хочете доставляти бетон. По-друге, чи достатньо у вас місця для розміщення. Можливо на території є дроти або дерева – це може вплинути на подальший вибір. Спочатку вам треба усвідомити свої потреби, а потім обрати автобетононасос, ціна якого буде підходити саме вам. 

Який вид автобетононасоса обрати?

Автобетононасос полегшує проведення робіт, для застосування кожного типу прикладається мінімальна кількість зусиль, він дає швидкий результат та забезпечує збереження розчину. Але які ж є особливості?

Загалом їх існує три види: стаціонарний, з міксером та стрілою. Але у кожного з них є свої переваги над іншими, тому нижче детальніше розписано, в яких випадках якому варіанту найкраще віддати перевагу.

  1. Автобетононасос із міксером. Використовується для зменшення часу очікування, вам не потрібно ставити окремо дві машини: бетононасос та міксер, тому й оренда буде дешевше. Він дозволяє швидше заливати бетоном конструкції. Має дуже компактний розмір, що дозволяє розміщувати його на будь-яких будівельних майданчиках. 

  2. Автобетононасос зі стрілою. Такий тип має багато переваг над стаціонарним, наприклад: універсальність (його можна використовувати на обмеженому просторі), ефективне управління, радіус роботи. До того ж для керування цим автобетононасосом потрібна лише одна людина, а стаціонарний варіант потребує декількох операторів, тому може швидко змінювати положення та підлаштовуватися під потреби будівництва. Варто зазначити, що такий автобетононасос має великий розмір, тому йому треба більший майданчик для розміщення. На сайті компанії «АВТЕК», ви можете знайти автобетононасос такого плану. Він дозволяє укладати бетон в різних положеннях, швидкість подачі суміші також можна врегульовувати (важливо, щоб це була мастилогідравлічна модель).

  3. Стаціонарний автобетононасос. Він може подавати бетон на велику висоту, туди, де не може дістати бетононасос з стрілою, актуальний для проєктів, де потрібне постійне та стабільне розміщення бетону на конкретному майданчику. Дуже компактний, використовується для того, щоб зменшити час для розвантаження бетону та не користуватися важкою технікою. Як і автобетононасоси, вони можуть використовуватися для великих проєктів, як, наприклад: тунелі, мости, багатоповерхівки.

Ціни залежно від типу бетононасоса

Якщо ви обираєте бетононасос із міксером, то його середня ціна від 4500 грн. Також зверніть увагу, що ціна міксера через складну конструкцію може бути дорожча, ніж у звичайних автобетононасосів.

Ціна бетононасоса зі стрілою залежить від розміру самої стріли, яка подає бетон. Довжина впливає на вартість, наприклад: 

  • автобетононасос із найменшою (до 16 м) в середньому коштує 6000 грн; 

  • з найбільшою (58 м) – 23 500 грн.

Зверніть особливу увагу, для яких саме цілей вам потрібен цей автобетононасос. Якщо ви плануєте працювати дуже високо (багатоповерхівки, мости тощо), обирайте стрілу, яка довше, а якщо віддаєте перевагу компактності та маневреності, то зверніть увагу на коротшу.

Середня ціна стаціонарного автобетононасоса від 5200 грн (оплата за трасу 80 метрів, від 200 ціна дорожча). Він може бути дешевший за бетононасос зі стрілою, також його часто використовують, щоб зекономити гроші на оренді.

Всі ціни вказані за годину роботи спецтехніки.

Додаткові поради щодо вибору

У кожного типу автобетононасоса є свої нюанси, які теж треба враховувати.

Якщо ви обираєте автобетононасос із міксером, то зверніть увагу, що він має свої обмеження, у нього є свій об’єм доставлення бетону. Максимум, який він може доставити – 9 м³. Тому, якщо вам потрібен бетононасос для великого будівництва або якщо ви хочете більший об’єм, то краще розглядати інші варіанти.

Автобетононасос зі стрілою має великі габарити, якщо ви хочете використовувати саме його, то будівельний майданчик повинен бути площею від 10х5 метрів квадратних.

Не обирайте стаціонарний тип, якщо вам потрібна заливка бетону в багатьох різних точках, в такому випадку найкращим варіантом буде автобетононасос зі стрілою.

Головними факторами все ж таки можна назвати географічні умови, масштаб та конкретні вимоги проєкту. Тому актуальною порадою буде звернутися до професіонала, який виявить додаткові особливості вашого проєкту та надасть гарні поради. Ви також можете зателефонувати до компанії «АВТЕК», де менеджер надасть додаткову консультацію та допоможе провести аналіз всіх параметрів та потреб.


 

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в: