Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Мрія здійснилась: юний чернігівець Андрій Шерстюк заспівав разом з Вакарчуком з великої сцени

Мрія здійснилась: юний чернігівець Андрій Шерстюк заспівав разом з Вакарчуком з великої сцени

 

Юний співак із Чернігова Андрій Шерстюк готується до виходу на сцену. Мрія, яка роками жила в серці — здійсниться за лічені години. Хлопець хвилюється, адже цього вечора на сцені драмтеатру він співає разом з кумиром Святославом Вакарчуком.– Добрий день! Привіт! Добрий день! Привіт, я тут. Привіт, привіт, привіт. Добрий день, усім. Що кажуть, ти хвилюєшся сильно? Чого? Коли я з вами співаю, я боюся дуже сильно великої сцени. А звідки ви знаєте, вона велика, вона маленька, вона така, середня така. Усе добре, не треба боятися. Усе добре.

Те, що Андрій мріє заспівати з лідером гурту «Океан Ельзи» ми дізналися під час зустрічі на початку березня. Він розповідав нам про свою родину, у якій шестеро діток, про любов до музики та свої захоплення, зокрема і голосом співака.

– Про Вакарчука — років два назад уже точно про це почав говорити. Я навіть не знаю, якось Саша йому пісню скинув одну — йому сподобалося, далі, далі, далі. Давай мені цього, давай цього, давай цього. І в результаті ось так воно все й вийшло, – розповіла мама Андрія Віра Омолс.

Після інтерв’ю, Андрій зустрівся зі Святославом у Києві. Це був перший важливий крок до спільного виступу. Старший брат, Олександр, каже, що допоміг організувати знайомство чернігівський волонтер Ігор Хонін.

– Ми приїхали занадто рано, довго чекали. За рахунок цього було дуже довге хвилювання. Ми вже виснажились фактично. Коли він прийшов, Андрій мені здається не повірив на кадрах спочатку, а потім просто злякався, – зазначив брат Андрія Олександр Шерстюк.

Страх та хвилювання переповнювали Андрія і в день концерту. Юнак навіть був ладний відмовитися від виходу на сцену.

– Це вже не перший приклад, ми таке переходимо. Я хочу вам сказати, це фізіологічний приклад дитини, тому що він незрячий. По-перше, сцену він не відчуває, він її не бачить. А по-друге, хвилювання, які, я вважаю, що психологічні моменти які є в нього, оці хвилювання вони іноді переростають, – пояснила вчителька музики КЗ «Чернігівський НРЦ» Любов Тянутова.

До початку концерту залишається менше години. У глядацькій залі збираються люди. Разом із рідними і Андрій займає свої місця.

Цей концерт Святослава Вакарчука – перший масштабний виступ в Чернігові після початку повномасштабного вторгнення. Проте, за словами артиста, надовго в пам’яті закарбувався день, коли майже одразу після відходу росіян разом з містянами співав на сходах драмтеатру під гітару. Нині ж він щасливий знову бути тут і мати можливість здійснити бажання Андрія.

– Велика честь для мене. Я думаю, що я хочу зараз на цю сцену запросити хлопця, який більш знаменитий, ніж я, в Чернігові. Я це точно знаю. Ми познайомились недавно, буквально декілька місяці до того. Він приїжджав до мене в Київ. Він дуже талановитий хлопець, який дуже хотів б сьогодні разом зі мною заспівати, можливо, найважливішу пісню, яку я написав у цьому житті. Тому Андрій, я запрошую тебе на сцену, – наголосив музикант Святослав Вакарчук.

Мить приготувань – і Андрій розпочинає перший куплет.

– Коли настане день…

– Ми до цього дуже довго готувалися, репетировали весь час. Мене надихнула його творчість і голос. Але ще більше мене надихнув його рояль. Завдяки Святославу Вакарчуку мої мрії збуваються і далі, – зазначив юний співак Андрій Шерстюк.

– Я знала, що він переборе, зробить, заспіває, тому що дуже багато працюємо. Я знала, що дуже добре заспіває, тому що він дуже такий емоційний і чуттєвий. І дуже молодець, що в нього є така здібність вийти, зробити й доказати те, що я це зможу зробити, – констатувала вчителька музики КЗ «Чернігівський НРЦ» Любов Тянутова.

Додамо, нині триває збір коштів на майбутнє та розвиток Андрія. Ними він зможе самостійно скористатися після досягнення 18 років.Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в: