Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » «Чернігівводоканал» отримав від GIZ спецавтомобіль вартістю 15 млн. грн.

«Чернігівводоканал» отримав від GIZ спецавтомобіль вартістю 15 млн. грн.

 

КП «Чернігівводоканал» за результатами співпраці з німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) отримав автомобіль вартістю 15 мільйонів гривень. Про це повідомив директор підприємства Сергій Малявко під час загальноміської наради 4 червня.

– Це автомобіль три в одному: мулосос, асенізатор і каналопромивач. Орієнтовна його вартість в Україні 15 мільйонів гривень. Цей автомобіль буде працювати на каналізаційних мережах. Аналогічний автомобіль зараз у роботі, замовляємо для водопровідних мереж, – говорить директор підприємства.

Повідомив Сергій Малявко і про підготовку до запуску когенераційної установки, яку раніше отримали від партнерів –Міжнародної організації з міграції. Це перша така установка на водоканалі в Україні. Її планують використовувати як альтернативне джерело енергії для роботи очисних споруд у випадку відсутності електроенергії.

Крім того, проведена робота і знайдені партнери, які готові забепечити підприємство ще двома такими установками, але вже більшої потужності – 1 МВт та 700 кВт.

Джерело: пресслужба Чернігівської міської ради

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Чернігівводоканал, спецавтомобіль, Малявко

Добавить в: