Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Волонтери просять чернігівців поділитися будь-якими лотами для ярмарку

Волонтери просять чернігівців поділитися будь-якими лотами для ярмарку

 

Алла Кухаренко членкиня ГО "Об'єднання добровольців "Бо можемо!" почала організовувати благодійні ярмарки на користь ЗСУ з іншими жінками 1.5 років тому. За цей час було проведено близько 20 заходів. Останнім часом ярмарки проводять рідше, тому що не вистачає робіт, які можна представити на них.

Наступний ярмарок відбудеться уже завтра, 1 червня. На ньому планують зібрати кошти на створення дрона, адже саме дрони - це першочергове, що потрібно для захисту країни. Потреба у дронах надзвичайно велика, їх в організації виготовили вже близько 200, і робити їх самим коштує значно дешевше, ніж закуповувати.

Алла Кухаренко запрошує усіх бажаючих відвідати ярмарок та закликає небайдужих містян, які вміють виготовляти своїми руками іграшки, солодощі чи картини пожертвувати їх, аби зробити лотами у благодійному заході. Щоб передати свої вироби звертайтесь на сторінку у Фейсбук Алли і волонтери заїдуть до вас і заберуть ваші вироби. Якщо їх не встигнуть виставити на ярмарку, що відбудеться 1-го червня, то обов'язково виставлять на тій, що пройде на наступних вихідних.Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ярмараок, благодійність, волонтери

Добавить в: