Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Сергій Панкратов зі Сновська, що розплатився на ринку сувенірною купюрою отримав вирок

Сергій Панкратов зі Сновська, що розплатився на ринку сувенірною купюрою отримав вирок

 58-річний Сергій Пан­кратов зі Сновська, який на місцевому рин­ку ошукав пенсіонерку, розрахувавшись із нею сувенірною тисячею гривень. Днями афе­ристу винесли вирок.

Люди розказують, що Панкратов уже має кілька погашених судимостей (за крадіжку і побиття знайо­мого). Раніше він працював двірником, потім якийсь час — на хлібозаводі. Та звід­ти його вигнали (буцімто за пиятику), тож зараз перебивається підробітками. Можливо, це й підштовхну­ло його на аферу. Жертвою пройдисвіта стала мешкан­ка одного із сусідніх сіл — 70-річна Олена Федорів­на, яка приїжджає на «Коржівський ринок» торгувати молочним.

— Я цього Панкратова вже давно знаю. Він не раз купував у мене молочне, тож я йому довіряла. Навіть да­вала в борг, — розказує во­на. — Одна справа, якби я в грошах зовсім не розбира­лася. Але ж все життя про­працювала в держстрахуванні. Сергій просто ско­ристався моментом. Того дня був сильний дощ. Лило як з відра. Він підійшов до мене зі своєю дочкою Юлі­єю і її співмешканцем. Узяв молока, сметани та сиру аж на 530 гривень. Простягнув «купюру», складену вчет­веро, і каже: «Борг теж по­рахуйте»(бо був мені винен 150 гривень). Через зливу я ту«купюру» зразу поклала в кишеню, щоб не намокла. Ще й 320 гривень решти дала. Вони втрьох подякува­ли та й пішли собі.

А потім до мене підійшла односельчан­ка Тамара, з якою я на ринок приїхала. її чоловік виорав мені город, тож я й вирішила розплатитися за оранку. Так і віддала ту «купюру» згорну­тою. Тамара зразу не поміти­ла, що то сувенірна банкнота, і пішла з нею в магазин. А вже там виявилося, що гроші несправжні. Спершу я хотіла владнати все мирно. У мене є номер Панкратової дочки, тож набрала її. Та слухавки вона не взяла. Тоді я викли­кала поліцейських. Коли на­звала їм прізвище — Панкра­тов, то вони зразу зрозуміли, про кого мова. Нагрянули до нього додому. Заперечува­ти вини він не став. А десь за тиждень сам, як ні в чому не бувало, прийшов до мене на ринок: «ЗдрастуйтеІ Я вам гроші приніс». Поклав тися­чу. Справжню. І пішов. Виба­чення так і не попросив.

Панкратова судили за ч. 1 ст. 190 ККУ (шахрайство). Йому світив штраф (до 51 ти­сячі гривень), громадські чи виправні роботи або ж до З років обмеження волі. Свою провину він визнав безза­перечно. Тож суддя пожа­лів його і присудив 200 го­дин громадських робіт. А ще зобов'язав компенсувати державі 2 271 гривню про­цесуальних витрат.

Джерело: газета “Гарт”, Олексій Прищепа

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Панкратов, Сновська, вирок, шахрайство

Добавить в: