Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігівський драмтеатр тимчасово закриється, через мобілізацію декількох десятків співробітників

Чернігівський драмтеатр тимчасово закриється, через мобілізацію декількох десятків співробітників

 

До Чернігівського драмтеатру надійшов лист з Територіального центру комплектування та соцпідтримки (ТЦК та СП) про виклик туди 34 військовозобов'язаних працівників театру, зокрема акторів та технічного персоналу. Після відвідин ТЦК та СП деякі з працівників вже відправились на військові навчання.Лист про виклик до військкомату прийшов на 34 людини. З них близько 8 осіб відправили на дообстеження. Серед тих кого викликали Заслужений артист України Кукавєров віком 56 років і водій 59-ти років. До списку потрапили як актори так і технічні працівники.

Художній керівник театру та Заслужений артист України Андрій Бакіров розповів журналістам "Суспільне Чернігів" про те, що театр на невизначений час доведеться закрити. Персонал, який залишився перебуває у шоковому стані. З установи забрали практично всіх чоловіків. Залишилися ті, які мають з певних причин бронь, також молодий актор, якому 24 роки, хтось навчається, і пенсіонери.

Джерело: Суспільне Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: драмтеатр, мобілізація

Добавить в: