Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Чернігівщині попрощалися з трьома військовими

На Чернігівщині попрощалися з трьома військовими

 

22-го травня на Чернігівщині попрощалися з трьома військовими. Чоловіки загинули у боях на Харківщині. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.Майстер-сержант Коваль Юрій Васильович народився 03.02.1966 року
в селі Мала Дівиця на Прилуччині. Навчався в Малодівицькій середній школі, після 8 класу вступив до Чернігівського ПТУ №17. Проходив строкову військову службу, після чого працював водієм. З часом знову вирішив долучитися до проходження військової служби, тож уклав контракт. Пенсіонер МВС, після виходу на пенсію повернувся до професії водія, крім того, працював електрогазозварювальником. Після початку повномасштабної війни не лишився осторонь та став на захист України, служив на посаді водія-заправника. Загинув 14 травня 2024 року під час виконання чергового бойового завдання на Харківщині. Попрощалися в Чернігові, поховали на кладовищі Яцево.

Солдат Фальчевський Олександр Володимирович народився 20 січня 1976 року. Навчався у Чернігові в місцевій середній школі, потім навчався у Харківському військовому університеті. Працював на різних підприємствах. З перших днів повномасштабного вторгнення рф взяв до рук зброю та став на захист України. Боронив Чернігів, потім вирушив на Донеччину та Харківщину. Служивши на посаді радіотелефоніста групи радіо та супутникового звʼязку. Загинув 14 травня 2024 під час виконання бойового завдання на Харківщині. Попрощалися у Чернігові, поховали на Яцево.Солдат Філь Віталій Вікторович народився 30 червня 2002 року в с. Омбиш Чернігівської області. Проходив строкову військову службу, з часом уклав контракт та продовжив проходження військової служби у Рівному та Луцьку. Після початку повномасштабної війни боронив Україну на посаді кулеметника. Загинув 15 травня 2024 року під час виконання бойового завдання на Харківщині. Попрощалися у Ніжині, поховали у рідному селі.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: попрощалися, військові

Добавить в: