Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » 7 903 людини розшукують на Чернігівщині за ухилення від мобілізації з початку 2024 року

7 903 людини розшукують на Чернігівщині за ухилення від мобілізації з початку 2024 року

 

Від початку 2024 року поліція Чернігівщини отримала 9 296 звернень від територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП, — ред.) щодо розшуку та доставлення до центрів людей за ухилення від проходження військової служби під час мобілізації. Досі розшукують 7 903 людини.Про це йдеться у відповіді на запит Суспільного від Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.

"Саме поліція за зверненням територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, а також органів СБУ, затримують та доставляють призовників, військовозобов'язаних та резервістів, які вчинили адміністративні правопорушення", — йдеться у повідомленні.

Загалом, станом на 25 квітня 2024 року, правоохоронці встановили місце перебування та доставили до ТЦК та СП для складання адміністративних матеріалів — 1 471 людину.

З них 88 наразі повідомили про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених статтею 336 КК України (Ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, на військову службу за призовом осіб з-поміж резервістів в особливий період). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років.

Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ухилянти, розшук

Добавить в: