Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Чернігівщині попрощалися з солдатом Євгеном Железком

На Чернігівщині попрощалися з солдатом Євгеном Железком

 

16-го травня на Чернігівщині попрощалися з солдатом Євгеном Железком. Чоловік отримав тяжке поранення під час боїв на Донеччині 8 травня. Лікарям не вдалося врятувати його життя і 14 травня 2024 року серце захисника зупинилося назавжди. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.

Солдат Железко Євген Вікторович народився 6 грудня 1973 року в селищі Калита. Навчався у місцевій ЗОШ І-ІІІ ступенів. Працював в поліції, за час служби було присвоєно звання "старший сержант". З початком повномасштабного вторгнення рф в Україну не вагаючись став на захист її Незалежності. Служив на посаді стрільця-снайпера механізованого відділення, обороняв Запорізький, Луганський та Донецький напрямки. Був відзначений медаллю «За відвагу».

8 травня 2024 року під час виконання чергового бойового завдання на Донеччині отримав тяжке поранення. Лікарі Дніпровщини боролися за життя Євгена, але 14 травня 2024 року серце захисника зупинилося назавжди. Попрощалися та поховали воїна в селищі Козелець Чернігівської області.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: попрощалися, солдат

Добавить в: