Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Чернігівщині попрощалися з двома військовими

На Чернігівщині попрощалися з двома військовими

 

15-го травня на Чернігівщині попрощалися з двома військовими. Чоловіки загинули у боях на Донеччині. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.

Старший солдат Литвиненко Олександр Вікторович народився 29 жовтня 1979 року в місті Прилуки. Навчався у місцевих загальноосвітніх школах №6 та №10, а також у Прилуцькому професійному училищі за спеціальністю «Електрогазозварник». Згодом продовжив навчання в Сокиринському училищі, пізніше проходив строкову військову службу. Працював на різних підприємствах Прилук. На захист Батьківщини став ще у 2015 році, після початку повномасштабної війни також не лишився осторонь. Боронив Україну на посаді стрільця-помічника гранатометника механізованого батальйону. Загинув 9 травня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Попрощалися та поховали на кладовищі Прилук.


Рядовий Кроха Андрій Анатолійович народився 15 червня 1980 року в місті Мена Чернігівської області. Минулого року долучився до лав Збройних Сил України та став на захист Батьківщини. Боронив Україну на посаді водія-електрика. Загинув 4 червня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Протягом цього часу вважався зниклим безвісти. Встановити особу воїна вдалося за результатами ДНК-експертизи. Попрощалися та поховали у Мені.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: попрощалися, військові

Добавить в: