Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Прилуччині працює майстерня з виробництва дронів

На Прилуччині працює майстерня з виробництва дронів

 

У цій майстерні зосереджено працюють над виробництвом дронів. Тут експериментують з новітніми технологіями, проте не заради технологічного прориву: основна мета суто утилітарна – виготовити засіб, яким можна нищити ворога. Квадрокоптери, якими раніше знімали весілля, стали потужною зброєю. А в гонитву озброєнь включилися аматори. Серед них і козаки Прилуцького козацього полку. Заснував майстерню 47-річний  бізнесмен і депутат міськради Прилук Сергій Ткаченко, він же і розповів про особливості їх функціонування та використання. Виготовлення дронів – не надскладна справа, кажуть у майстерні. Важливо мати елементарні знання з електроніки та вміти паяти. А детальні інструкції, як складати модель є в Інтернеті. Щоправда тут розробили власну систему, як працювати ефективно і швидко. Головна цінність - це люди, справжня команда професіоналів.

Найскладніше у виробництві пташок – це залучити кошти. Адже потреба у безпілотниках велика і запити щоразу нові. Тут постійно працюють над тим, щоб здешевити виробництво безпілотників. Шукають вигідніші ціни та складники, та навіть налагодили власне виробництво деталей.

У майстерні виготовляють безпілотники різних розмірів та різної дальності польоту.

Після прошивання пташок тестують у польоті. І лише потім їх відправляють на фронт, акуратно запакувавши у спецсумки з усім необхідним.


Головне, що є основна дрона, а вже з нею можна експериментувати як завгодно, розповідають в майстерні.

А ось цього звіра охрестили колісним дроном.

Ще колісний дрон можна використовувати для евакуації поранених бійців із поля бою. Працюють вони на орієнтовній відстані 10 км.

Також у майстерні можна пройти навчання з управління дронами.Джерело: онлайн-медіа ТІМ plus

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: виробництво, дрони, майстерня, Прилуки, Ткаченко

Добавить в: