Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У голови Чернігівської ОДА - з'явився новий заступник

У голови Чернігівської ОДА - з'явився новий заступник

 

Заступником голови обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO — Chief Digital Transformation Officer) став Сергій Зенченко.Відповідне розпорядження № 106-к підписав у п’ятницю 10 травня начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус. Тож Сергій Зенченко приступив до виконання обов’язків.

Серед основних завдань нового заступника, за словами В’ячеслава Чауса — наближення адміністративних послуг для людей за допомогою цифрових інструментів, збільшення доступності до мережі інтернет в області, покращення цифрової освіти, створення систем відцифрування даних; цифровізація різних галузей, зокрема охорони здоров'я, освіти, спорту.


Сергій Зенченко народився у м. Чернігів. У 2012 році здобув кваліфікацію бакалавра комп’ютерної інженерії, а згодом — магістра за спеціальністю «комп’ютерні системи та мережі» у Чернігівському національному технологічному університеті. У 2019 році там же отримав другу вищу освіту за напрямом менеджменту.

З лютого 2022 року по червень 2023 проходив службу у лавах Збройних Сил України.

З 2014 року займався підприємницькою діяльністю. До призначення на посаду CDTO працював директором ТОВ «ДЖУС СОЛЮШНС».

Джерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: заступник, Зенченко, Чаус

Добавить в: