Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Старій Подусівці у Чернігові активізувалися догхантери

На Старій Подусівці у Чернігові активізувалися догхантери

 

На Старій Подусівці у Чернігові активізувалися догхантери. Цими вихідними у ветклініках Чернігова було людно. Мешканці цього району рятували своїх домашніх улюбленців, зокрема собак, від загадкового отруєння. Симптоми майже однакові: судоми, як при епілептичному нападі, блювота, галюцинації.На фото Ольга Деркач
На фото - сосиски, начинені пігулками

Чернігівка Ольга Деркач розповіла журналістам телеканалу "Дитинець", що у своєму дворі побачила на землі порізані сосиски, у яких в середині містилися білі таблетки. Місцеві собаки, що поласували ними дуже швидко захворіли. Уже через 3 години у собак, що з'їли ці сосиски почались судоми. Жінка розповіла, що про подібні випадки люди розповідали також у кінці квітня.

Чернігівка Валентина Азімова
, господарка Жорика породи той-тер'єр також розповіла страшну історію про отруєння свого собаки. Собака після цього померла. Ще у 4 роки у нього паралізувало задні лапки, але його вилікували, завдяки масажам, собака був надзвичайно ласкавий і добрий, але загинув через дії догхантерів. Цього літа йому б мало виповнитися 9 років.

Ще одна собака, яка була на самовигулі на прізвисько Ільма з цього ж району також за словами господарів з'їла шматок сосиски, що валявся на дворі. Микола Кваша, господар собаки розповів, що дружина була в істериці, через те, що творилося з собакою після отруєння.

Олег Зуй ветлікар з клініки для тварин, що розташовано у районі Старої Подусівки розповів, що одну з собак, яку привезли з подібними симптомами врятувати не вдалося.

Скільки точно отруїли собак в цьому районі - невідомо, адже кожен господар звертався до клініки, в якій найчастіше лікують свого улюбленця.Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: собаки, отруєння, догхантер, Подусівка

Добавить в: