Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Ніжині жінці, яку обрали кращим двірником, мер міста вручив телевізор та букет троянд

У Ніжині жінці, яку обрали кращим двірником, мер міста вручив телевізор та букет троянд

 

2 травня, у Чистий четвер, в Ніжині підбили підсумки конкурсу «Най­кращий двірник-2024», оголошеного у квітні.

Проходив конкурс у два етапи. Спочатку при­ймали пропозиції від ніжинців. Усі бажаючі могли відзначити найкращого на їхню думку, двірника подавши його кандидатуру на конкурс за допомогою спеціальної електронної форми. Потім відбулося публічне голосуван ня в Telegram-каналі Ніжинської міської ради, ви значення переможця і са­ме нагородження.

— Порадувало, що ніжинці виявилися дово­лі активними. Всього на конкурс було подано по­над 70 пропозицій. Що­правда, було чимало ду­бляжів, тож у списку, який ми сформували для друго­го етапу, залишилося 26 кандидатів. Саме серед них і обирали переможця, — говорить речник місь­кого голови Ніжина Семен Пустовіт.

До трійки лідерів увійшли Ірина Курочкіна (1951 голос), Артем Марченко (1262 голоси) та Валентина Коровкевич (191 голос). 6 травня міський голова Ніжина Олександр Кодола особисто привітав переможницю і вручив їй подарунок — телевізор.— Ірино Марківно, найкращим двірником Вас обрала громада. Дяку­ємо, що робите Ніжин чистим. Ви — приклад для всіх інших, — наголо­сив він.

До подарунка міського голови додалася і премія від КП «Служба єди­ного замовника», де працює Ірина Курочкіна, — 5 тисяч гривень.

— Це дуже приємно, коли люди відзначають твою роботу, тож я дякую кожному, хто віддав за мене свій голос, — радіє переможниця. — Після такого добре працювати бажання лише зростає.

Джерело: газета “Гарт”, Катерина Дроздова

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: двірник, Ніжин, конкурс, Кодола

Добавить в: