Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Коропі опозиційні депутати блокують будівництво громадської вбиральні

У Коропі опозиційні депутати блокують будівництво громадської вбиральні

 

У селищі Короп досі немає громадської вбиральні. У минулому році селищна рада проголосувала за виділення 2,5 мільйона гривень на її будівництво. Більшість робіт вже виконано, залишилося зовсім трохи. Вже у березні туалет мав запрацювати. Втім, питання вбиральні вперлося у політичну площину.На фото - будівля вбиральні

Майбутню громадську вбиральню розмістили в приміщенні колишньої дитячої консультації. Впродовж тривалого часу будівля стояла пусткою та занепадала. Минулого року за пропозицією голови громади Володимира Куніцина депутатський корпус проголосував виділити 2,5 мільйона гривень на будівництво громадського туалету. Освоїли їх частково.

«Я розумів, що грошей таких у бюджеті немає, тому вирішив розбити проект на два роки, – каже селищний голова. – Минулого року ми зробили робіт на 1 млн 450 тис. На все про все ще потрібно близько 270 тисяч гривень. Той, хто займається будівництвом, розуміє, що це супер економно».

За словами Володимира Куніцина, залишилось доробити пандус для інвалідів та частково чоловіче відділення.

«У мене є вся сантехніка, треба зробити кабіни і кімнату для чоловіків на інвалідних візках», – пояснює потребу.

Проте, як пояснив Володимир Куніцин, опозиційний депутатський корпус відмовляється голосувати за добудову вбиральні.

«Це чиста політика, бо депутати думають вже за наступні вибори і звели питання туалету в політичну площину, – каже він. – Якби по-нормальному, то вже у березні туалет би запрацював, а так люди бігають по кущах».

Необхідність будівництва громадської вбиральні розуміють всі, адже розташована вона поруч із центральним ринком, автостанцією та парком.Сушарки для рук і крани з гарячою водою


Свідомі підприємці та благодійники не з числа депутатського корпусу пропонують руку допомоги громаді фінансово та робочими руками. Зважаючи на те, що депутатська більшість завела туалет в політичну площину, Володимир Куніцин від допомоги не відмовиться.

Якщо туалет все-таки відкриють, то він буде безкоштовним для всіх. Доглядатиме за вбиральнею одна людина – чергова. У громадській вбиральні працюватиме радіо, є кімната матері та дитини та два відділення – чоловіче й жіноче, а також спеціально обладнані кабінки для людей з обмеженими фізичними можливостями та похилого віку.

Джерело: газета "Чернігівщина", Віталій Назаренко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вбиральня, туалет, Короп, Куніцин, депутати

Добавить в: