Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові суд обрав запобіжний захід 21-річній дівчині, яку підозрюють у вбивстві батька: що розповіла мама

У Чернігові суд обрав запобіжний захід 21-річній дівчині, яку підозрюють у вбивстві батька: що розповіла мама

 

Домашнє насильство тривало близько 15 років. Про це своїй викладачці із музичної школи Світлані Безпалій розповіла 21-річна дівчина, яку підозрюють у вбивстві батька. Жінка говорить: її учениця неодноразово приходила на репетиції із синцями та саднами, грала концерти та виступала на конкурсах зі зламаними пальцями й ребрами. Але казала, що цих травм зазнала на спортивних тренуваннях. Про все, що насправді відбувається в родині, дівчина розповіла пів року тому, коли у неї стався нервовий зрив. Сьогодні, 8 травня, підозрюваній обрали запобіжний захід у Деснянському районному суді Чернігова. На засідання прийшла і її мати.


"Світлано Станіславівно, доброї ночі! Мене не буде, не знаю скільки, я в поліції, вбила батька".

Таке повідомлення ввечері 6 травня отримала викладачка музичної школи Світлана Безпала від своєї учениці, яку підозрюють у вбивстві батька. У власній квартирі вона шість разів вистрелила з пістолета йому у спину.На фото Тетяна Ємельяненко

Її матір Тетяна Ємельяненко каже:

"Я була на роботі весь час і приїхала вже по дзвінку Антоніни, що сталося лихо".

Жінка розповіла, що вони з донькою страждали від домашнього насильства з боку чоловіка:

"Неодноразове, постійне після зловживання алкоголем насильство з боку мого чоловіка над донькою і наді мною. Постійні сварки, постійні ображання, принижування, іноді фізичне насильство. Це було не один день, це продовжувалось. До початку бойових дій, коли було більш спокійне життя в країні, ми якось рідше з цим зіштовхувалися. Після початку бойових дій ми з цим зіштовхувалися майже кожного дня, кожного тижня".На фото Світлана Безпала

Викладачка музичної школи Світлана Безпала розповіла, що дівчина грала у кількох музичних колективах на бас-гітарі:

"Дуже привітна, дуже делікатна людина, завжди допоможе, завжди з дітками, її діти обожнюють, тобто характеристика найпозитивніша. Для нас це стало шоком, але ми розуміємо, що до цього призвело".

На заняття вона часто приходила з синцями й саднами, але казала, що це ставалося випадково під час занять спортом.

"Грала конкурси міжнародні і всеукраїнські концерти зі зламаними пальцями, зі зламаними ребрами. Відпрошувалась постійно з репетицій, такі смс типу, що вдома погана обстановка, бо батько п’яний буянить, боюсь мати залишити саму, бо може вбити, — розповідає Світлана Безпала.

Про те, що батько її б'є, дівчина розповіла пів року тому.

"Коли вже психіатр їй лікування призначив, бо батько довів уже до стресу, до зриву. Останні пів року вона була в поганому психологічному стані, вона вимушена була приймати таблетки: заспокійливі, антидепресанти. У неї на репетиціях трусилися руки, було видно, що щось відбувається в родині. Дівчинка дуже терпляча, вона терпіла це роками. Вона зізналася, що це тривало десь 15 років, — каже Світлана Безпала.

На запитання, чи пропонували дівчині допомогу, жінка відповіла так:

"Звісно, ми намагалися надати психологічну допомогу. Але ж розумієте, що цим повинні займати компетентні органи. Я знаю зі слів Антоніни, що були заяви в поліцію. А реакція яка була? «От коли буде у нас вбивство, труп – тоді ви звертаєтеся». Так, з її слів, відповіла поліція".

Те, що неодноразово викликали поліцію, підтверджує і матір підозрюваної у вбивстві.

"Приїжджав наряд, сказали: «Пишіть заяву». Ну заяву ми не написали на той момент, тому що заяви нам би не дали ніякого результату. Нам нікуди було цю людину подіти, в нього не було ні батьків, ні родичів, ні знайомих, він би просто нікуди від нас не подівся. Психіатри сказали: «Ну ми можемо його затримати на 3 дні або на 2 тижні, потім ми його випустимо»", — говорить Тетяна Ємельяненко.

Їм із донькою іти теж не було куди, каже жінка. Чоловік погрожував, що переслідуватиме їх.

"В мене чотири собаки вдома, в мене донька вдома, це моя квартира. Вигнати людину, яка 2 метри зростом, просто так з квартири, ну як її виженеш. Розмовляти, як з адекватною людиною, з ним не було змоги, тому він одразу починав кричати, починав принижувати. Ця трагедія, цього не повинно було статися. Але я навіть зараз не бачу іншого взагалі якогось виходу з ситуації".

Суд відправив підозрювану на два місяці під варту. Її матір сказала, що вони подаватимуть апеляцію. За умисне вбивство дівчина може отримати від 7 до 15 років ув’язнення.Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вбивство

Добавить в: