Енергетичне перетворення

 

Українці все частіше звертаються за купівлею та підключенням сонячних електростанцій, розраховуючи на використання переваг Зеленого тарифу. Як відомо, сонячна енергія – є однією із найчистіших та нескінченних, тому цілком розумно використовувати її переваги не тільки для отримання власного джерела енергії, але й для стабільного пасивного доходу. У цій статті поговоримо про роль Зеленого тарифу у стимулюванні збільшення кількості сонячних електростанцій.

photo_2023-09-15_19-11-08-min.jpg

Ключові переваги Зеленого тарифу

Зелений тариф – ефективний інструмент, що стимулює збільшення кількості екологічно чистих джерел енергії. Розглянемо основні переваги у списку далі:

  • Фінансовий прибуток. Згідно з умовами Зеленого тарифу, виробники електроенергії можуть отримувати певну оплату за кожен кіловат виробленого ресурсу. Як приклад, це може бути фіксована ціна за кожен кіловат-годину виробленої електроенергії. Ця вартість є вищою, ніж тариф, який визначається для традиційних джерел енергії.
  • Гарантія викупу. Відповідно до Зеленого тарифу, у вас буде гарантія викупу електроенергії, що продукується з ОВД. Таким чином, енергетичні компанії повинні будуть купувати всю електроенергію за визначеною вартістю.
  • Стимулювання збільшення інвестицій. Відповідно до умов Зеленого тарифу, виникають вигідні умови для інвестицій у вироблення електроенергії із застосуванням ОВД. Завдяки високим тарифам та гарантіями викупу в інвесторів буде стабільність прибутку на постійній пасивній основі.

До того ж сонячні станції під зелений тариф збільшують можливість розвитку інновацій. Зелений тариф дозволяє використовувати нові технології у галузі відновлювальних джерел енергії. Оскільки тарифи на електроенергію будуть збільшуватися, найкращим рішенням буде створювати нові, альтернативні джерела енергії, як от – сонячні станції.

Які переваги отримають підприємства від Зеленого тарифу?

Підприємства, що будуть виробляти електроенергію та під'єднатися до Зеленого тарифу, отримають ряд переваг. Зокрема, вони збільшать свою конкурентоспроможність, адже будуть виробляти електроенергію за допомогою відновлювальних джерел.

Крім того, Зелений тариф підтримується державою, підприємства отримають зменшену ціну на електроенергію та інші додаткові переваги. Зелений тариф стимулює перехід до екологічно чистих джерел енергії, забезпечуючи сприятливі умови для розвитку відновлювальних джерел та зменшення забруднення.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в: