Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У саду Коцюбинського, на зміну тюльпанам, розквітла деревовидна півонія

У саду Коцюбинського, на зміну тюльпанам, розквітла деревовидна півонія

 

Сад Коцюбинського цвіте та заворожує ароматами квітів перехожих. На зміну вже відцвівших тюльпанів, прийшла деревовидна півонія. Та це не остання рослина, яка радуватиме чернігівців цього року, за нею розквітне півник, а потім - троянда.

Наталія Коцюбинська заступниця директора чернігівського літературно-меморіального музею-заповідника Михайла Коцюбинського розповіла, що в саду музею-заповідника, через ранню весну тюльпани вже відцвіли. Але за ними естафету підхопили деревовидні півонії різних кольорів. Але на жаль, їх цвітіння дуже короткотривале.

Незабаром розквітнуть іриси, які у саду складають надзвичайно велику колекцію різних форм і кольорів. Також у саду дуже багато бузку різних кольорів і відтінків, він зараз квітує, через що у саду панує неперевершений аромат. Також у саду розташована бузкова альтанка, яка була посаджена ще за часів Михайла Коцюбинського.

Наталія розповіла, що цвітіння троянд очікується вже на початку червня. Це дуже давні і рідкісні сорти (плетисті, кущові, паркові). Троянди також різних кольорів від білих до майже чорних, також є смугасті.

Жінка запросила всіх бажаючих завітати до саду, аби помилуватися його красою.Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: квіти, троянди, півонії, Коцюбинський, музей

Добавить в: