Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Великодні вихідні у Чернігові. Комендантська година, робота транспорту та освячення приношень

Великодні вихідні у Чернігові. Комендантська година, робота транспорту та освячення приношень

 На Великдень комендантська година буде такою ж, як і зазвичай на території Чернігівської області. З 12-ї ночі до 4-ї ранку. Цими вихідними поліцейські по всій області в посиленому режимі здійснюватимуть охорону публічного порядку. Правоохоронці Чернігівщини закликають громадян дотримуватися правил, не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та не зловживати спиртними напоями і пам'ятати, що в умовах воєнного стану всі громадяни повинні мати при собі документи, які посвідчують особу.

Через комендантську годину, церкви також коригують час богослужінь. До прикладу освячення пасхальних приношень у Храм святої великомучениці Катерини ПЦУ буде у суботу 4-го травня з 12-ї дня до 8-ї вечора, та у неділю 5-го травня з 6-ї ранку протягом усього недільного дня на Великдень.


Громадський транспорт у Чернігові у великодні вихідні працюватиме за графіком вихідного дня. Як і зазвичай, слідкуйте за "Дозором" за потрібним вам маршрутом, - повідомляють в Управлінні транспорту Чернігова.Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Великдень, вихідні

Добавить в: