Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Вулицями Прилук розсікає ексклюзивний дріфт-трайк

Вулицями Прилук розсікає ексклюзивний дріфт-трайк

 

Зухвало розсікає вулицями Рокитного у Прилуках ексклюзивний дріфт-трайк, який змушує місцевих стримувати прискорене дихання. А це вже його власник Олександр виджигерює місцевим парком.Вартість такої ексклюзивної техніки біля 5 тисяч доларів. Проте Олександру його винахід обійшовся у 5 сотень зелених. Необхідні деталі, плюс знання, плюс золоті руки. І результат себе перевершив.

Цього трайка Сашко змайстрував ще до повномасштабного вторгнення і закинув його у "довгий ящик", точніше в гараж. Далі все, як у гостросюжетному фільмі. Виїхав на роботу за кордон. Потім почув страшні новини з України про повномасштабне вторгнення і повернувся, аби стати на захист країни. Бо інакше б не зміг.

Не було б щастя та нещастя допомогло. Аби зняти стрес після пережитого пекла війни та якось відволікатися від сумних новин про долю побратимів, Сашко з головою занурився у своє хобі. Бо то сьогодні - головна віддушина.


Сашко не лишень по техніці на всі руки майстер. Самотужки модернізує батьківську хату, перетворюючи її на зручну та затишну оселю. А золоті руки в Олександра - від батька.

Найбільше Олександр кайфує, коли його трайк проходить складні випробування.

За своє життя Олександр зробив вже стільки ексклюзивних автовинаходів, що й перерахувати важко. Ще років з 10 тому журналісти знімали розкішну «Кобру», яка нині у приватній колекції заядлих автолюбителів.Джерело: Онлайн-медіа ТІМ plus

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Прилуки, дріфт-трайк

Добавить в: