Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Виплати мобілізованим та перекриття Любецької: головні питання виконкому

Виплати мобілізованим та перекриття Любецької: головні питання виконкому

 

Крім допомоги військовим частинам – безпосередньо, кожному, хто доєднується до армії. Чернігів продовжує підтримувати своїх захисників і захисниць, і від січня цього року виплачує одноразово 20 тисяч гривень щойно мобілізованим, аби вони могли витратити їх на будь-які потреби, починаючи від аптечки, форми чи екіпірування до безпілотників чи засобів зв’язку. Відповідну програму місто затвердило наприкінці 2023-го і на виконкомі, 24-го квітня, погодило її порядок в новій редакції.Це 20 тисяч гривень кожному мобілізованому з міста Чернігова, які призвані в 2024-му році, вони всі мають право отримати 20 тисяч гривень ми це казали на амуніцію, але, в принципі, ми не обмежуємо військовослужбовців.

По досвіду перших місяців роботи програми ми уточнюємо деякі документи, щоб нам було простіше працювати. Але програма вже працює, вона працює з січня 2024-го року і це, скажемо так, внесок громади Чернігова підтримку наших захисників і захисниць, – каже Олександр Ломако, в.о. Чернігівського міського голови.

Сама ж матеріальна допомога надається департаментом соціальної політики на підставі письмової заяви від новобранців, або їхніх рідних, та підтверджуючих документів, без винесення на розгляд виконавчого комітету. Ще один напрямок підтримки – допомога міста родинам загиблих (померлих) військовослужбовців. Цього дня її затвердили для 22-ох членів сімей, а за останні чотири місяці і минулий рік загалом – для понад 320-ти на більш ніж 17 млн гривень.

Найближчим часом своїх героїв мають знайти і чергові відзнаки “За оборону Чернігова”. Серед них – 224 військовослужбовці, завдяки яким у лютому-березні 22-го вдалося втримати північний форпост, зокрема, 44 – посмертно. А також 44 працівника «Укрзалізниці», які цілодобово з ризиком для життя виконували свою роботу і допомагали Силам оборони.

Серед рішень виконкому також продовження перекриття ділянки Любецької від Ріпкинської до Широкої до 31-го травня для укладання там дорожнього покриття. Тендер по об’єкту вже відбувся і наразі завершується його оскарження.

На наступному тижні підрядник заходить на Любецьку. Для того, щоб зробити той шматок дороги, який залишився і відкрити рух, треба там близько трьох тижнів, то враховуючи, що на наступному тижні вже перше травня, я думаю, що якщо вони швидше закінчать, ми з задоволенням приймемо рішення і відкриємо раніше вулицю, – говорить Ломако.

Торік на Любецькій поетапно, від Івана Мазепи до Широкої реконструювали водогін, що був зношений і пошкоджений під час активних бойових дій у місті, а також каналізаційний самопливний колектор. Через несприятливі погодні умови асфальтування останнього відрізку дороги перенесли на 2024-ий.Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Любецька, виплати, виконком

Добавить в: