Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Олег Сенченко з Сосниці за один день врятував 14 життів

Олег Сенченко з Сосниці за один день врятував 14 життів

 

— Олег Сенченко працював у нашому реанімацій­ному відділенні фельдшером. Робота складна і відпові­дальна. Іноді не під силу навіть більш досвідченим. А він у свої 24 роки дуже добре справлявся. Бо має неабия­кий потенціал: з нього міг би вийти хороший лікар. Тож ми постійно вели розмови про подальше навчання. Він і сам хотів здобути вищу освіту. Можливо, вже був би сту­дентом, якби не війна, — розказує про колегу керівник сосницької лікарні Олег Максименко.

У травні 2022-го пішов боронити країну батько Оле­га — Володимир Сенченко. Він теж працював у лікарні — лаборантом у рентгенкабінеті. Син поповнив лави за­хисників через 5 місяців. Служив у гарячих точках. Із цьо­горічного лютого надає медичну допомогу і займаєть­ся евакуацією поранених на Авдіївському напрямку — у складі 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади. Тільки 18 лютого, коли ворог пішов у наступ, Олег врятував життя 14 (!) побратимам.

Нещодавно — під час відвідин підрозділу — міністр оборони України Рустем Умєров вручив Олегові Сенченку почесний нагрудний знак Головнокомандувача Збройних сил України «За збережене життя».

— Пишаємося Олегом і чекаємо його додому з Пере­могою, — каже від імені всього колективу очільник мед- закладу. — Щоб він міг здійснити всі свої мрії.

Джерело: газета “Гарт”, Марія Ісаченко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Сенченко, нагорода, медик

Добавить в: