Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » За рік керівництва креативної директорки Ніжинська музична школа змінилась до невпізнаваності

За рік керівництва креативної директорки Ніжинська музична школа змінилась до невпізнаваності

 

Вчені довели, що заняття музикою прискорюють розвиток дитячого мозку. Особливо тих зон, які відповідають за мовлення, навички читання та спілкування. Для прикладу, барабани допомагають скинути напругу, з досвіду знає Діма, вихованець Ніжинської музичної школи.

Через музику ми вчимося пізнавати світ, стаємо цілісними особистостями. А ще музика здатна залишати спогади на все життя.

Марії 10 і вона життя свого без музики не уявляє. Завдяки наполегливій праці з викладачами ніжинської музичної школи Марія вже досягла чималих успіхів. Вже зараз Маша мріє про велику сцену, бо музика для неї то сенс життя. Своєю прекрасною грою та дзвінким голосом Маша підіймає настрій не лише собі, а й усім оточуючим.

А це Тимофій і він з династії музикантів. Тому ця дитина поцілована Богом, з гордістю резюмує викладачка та вже змалечку готує малого до великої сцени. Проте аби стати всесвітньо відомим музикантом треба наполегливо і старанно працювати над розвитком своїх талантів, розповідає хлопчику його викладачка Ірина Разон.

Ірина Разон не лишень обожнювана учнями викладачка. Вона ось уже рік обіймає посаду директорки музичної школи. І за цей відносно короткий проміжок часу, вона змінила заклад до непізнаваності. Під кожну дитину пишеться окрема програма викладання, розпочався ремонт 1-го поверху, змінився на краще і мікроклімат в колективі, ділиться пані Ірина.

Тож все гарне, сучасне і передове Ірина Разон вдихнула і в Ніжинську музичну школу. Планів на розвиток ще дуже багато, ділиться творча директорка.

Значення занять музикою для розвитку дітей колосальне. Вона розвиває навчальні та фізичні навички, привчає до дисципліни і терпіння. А ще підвищує самооцінку та розширює кругозір. Тому, якщо ви хочете виховати всебічно розвинену особистість, не зволікайте із записом свого малюка до Ніжинської музичної школи.Джерело: Онлайн-медіа ТІМ plus

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: музика, школа, Ніжин, Разон

Добавить в: