Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » «До України з любов’ю»: родині з Новоселівки американці подарували модульний будинок

«До України з любов’ю»: родині з Новоселівки американці подарували модульний будинок

 

У Новоселівці Киселівської громади родина Строгих, яка втратила свою оселю під час активних бойових дій у 2022 році, відтепер з новим будинком. Він з усіма зручностями, обладнаний меблями, технікою, навіть є постіль та посуд. А головне – дім зведений на їхньому власному подвір’ї.Втілити ініціативу через Благодійний фонд «До України з любов’ю» допомогла американська сім’я Джона, Марти та Шарлі Шовер, яка свого часу теж залишилася без житла внаслідок великої пожежі у Каліфорнії.

Загалом це вже 31 будинок, який завдяки підтримці небайдужих громадян США передав мешканцям Чернігівщини БФ «До України з любов’ю». Заснувала його українка Світлана Міллер одразу після початку повномасштабної війни. Крім того, Фонд забезпечує жителів Чернігова гарячими обідами, а це близько тисячі порцій щодня.

Минулими вихідними родини звичайних американців, які збирають кошти на згадані ініціативи, відвідали обласний центр та передмістя, аби на власні очі побачити наслідки тероризму росії та висловити свою підтримку українському народу, мешканцям Чернігівщини зокрема.

Джерело: cg.gov.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Новоселівка, будинок

Добавить в: