Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » 2 000 000 гривень за 2 роки зібрала 12-річна волонтерка з Ніжину

2 000 000 гривень за 2 роки зібрала 12-річна волонтерка з Ніжину

 

12-річна Діана Насібова з Ніжина за понад 2 роки волонтерства зібрала більше 2 млн. гривень. Значні кошти дівчинка щовихідних направляє на фронт. А починалося все зі 167 гривень. Продає прикраси з бісеру, влаштовує аукціони, лотереї, співає на ринку. Максимально, що вдалось вторгувати за один день - більше 18 тисяч гривень.Діана почала допомагати збройним силам України, взявши приклад з іншої волонтерки, сьогодні ж вже вона надихає інших бути волонтером.

За наближення перемоги Діану нагородили знаком народної пошани "Хрест громадських заслуг". Та найважливіші речі в її колекції - шеврони від захисників. У скарбниці Діани більше 50-ти нашивок.

Допомога тим, хто її потребує, у родині Насібових, мабуть, закладена на генетичному рівні, адже і тато і мама Діани - волонтери.

Перша волонтерська Діани розпочалася ще з малечку. Разом з мамою допомагала безпритульним тваринам. За весь час прилаштували більше 1000 котиків та собак.

Хоч сьогодні ніжинка більшість зусиль докладає до збору коштів на потреби ЗСУ та повз чотирилапого безхатька теж не може пройти. За таку діяльність Діана також має нагороду - вона єдина у всій Україні дитяча лауреатка Всеукраїнської зоозахисної премії.Джерело: телеканал "Прилуки"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Насібова, волонтерка, Ніжин

Добавить в: