Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Чернігівщині попрощалися з двома військовими

На Чернігівщині попрощалися з двома військовими

 

16 квітня на Чернігівщині попрощалися з двома військовими. Обидва чоловіки загинули у боях на Донецькому напрямку. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.Солдат Зеленський Олександр Петрович народився 26.05.1974 року
в Куликівці. Після закінчення школи навчався у Куликівському ПТУ-30 (нині - Куликівський ПАЛ). Працював на газовій дільниці, а також на ПрАТ «Куликівське молоко». Крім того, працював у ПП "Хоменко". Останні роки був водієм-далекобійником. У березні 2022 року долучився до лав ЗСУ. Боронив Україну на посаді водія. Загинув 12 квітня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку. Попрощалися та поховали в селищі Куликівка.
Солдат Авраменко Олександр Іванович народився 26 грудня 1981 року на Ніжинщині. Закінчив Ічнянське СПТУ, опанувавши фах тракториста та водія. Проходив строкову військову службу. Проживав у селі Бурімка Ічнянської громади, працював за фахом. У перший день повномасштабної війни долучився до лав Захисників України. Служив на посаді стрільця-електрика стрілецької роти. Загинув 12 квітня 2024 року у бою на Донеччині. Попрощалися та поховали у селі Бурімка.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: попрощалися, військові

Добавить в: