Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Діана Моляр пропонує гортензію і 80 сортів троянд

Діана Моляр пропонує гортензію і 80 сортів троянд

 

На чернігівському Привокзальному ринку 35-річна Діана Моляр пропонує купити квіти. З новинок — барвінок сортовий. Продається у вазоні. Купили — висаджуємо. Зимує в грунті. Морозів не боїться.— А це гортензія крупнолиста, — підходить до декоративних рослин, теж у вазонах. — Вище метра росте. Висаджується в грунт. Ось фіолетова, рожева, червона, зелена, біла — 650 гривень одна. Вже починає квітнути. А в бутонах — 500 гривень штука. В бутонах є і блакитна гортензія.

Це дипладенія (або ж мандевіла) — ліана. Дуже велика розростається. Її можна підвішувати. На балконі. Або в альтанці. Можна дугу зробити, витиметься по ній. Вазони з весни до осені висітимуть на вулиці. А на зиму їх треба занести в дім.

Ось троянди. 80 сортів. По 120 гривень саджанець. Різні є — паркові високі, англійські з крупними квітами, чайно-гібридні, плетисті.

Діана Моляр показує розкішну герань (пеларгонію) з ніжними білими квітами. Каланхое. Кімнатну рослину, яка цвіте, коли достатньо світла. Квіти бувають різних кольорів. У продажу лишився каланхое з червоним суцвіттям. Є примули. Тюльпанів було багато: махрові, піоновидні — розцвіток 15. Ціна від 130 до 150 гривень за квітку в горщику. Як відцвіте, обрізають сухе листя, цибулинку під осінь можна висадити на клумбі.

До кінця березня у продажу будуть кущі вейгела, гібіскус.

Багато цибулі-сіянки. До 30 сортів. Серед нових — голландські сорти Болеро та Радар. Сорти Шеба, Штутгарт — вже звичні. Як і Амфора. Вона видовженої форми. Амфору ще називають пінгвін. Пропонують також цибулю Сімейку. У народі її звуть зубкувата. Бо цибулина складається, як у часника, з зубків. Ціни від 85 до165 гривень за кілограм. Ледь не вдвічі подешевшала порівняно з минулим роком.

Джерело: сайт газети "Вість", Тамара Кравченко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: квіти, троянди, Привокзальний

Добавить в: