Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Центральному парку культури та відпочинку скоротили 47 працівників та планують встановити мобільне укриття

У Центральному парку культури та відпочинку скоротили 47 працівників та планують встановити мобільне укриття

 

Порожні ятки, де колись продавали їжу й напої, та непрацюючі атракціони. Центральний парк культури та відпочинку у Чернігові не функціонує повноцінно вже понад два роки. За словами виконувача обов’язків міського голови Олександра Ломака, для того, щоб парк зміг відновити свою роботу, потрібні кошти на технічний огляд і відновлення атракціонів, а також на укриття. 

Востаннє атракціони у центральному парку культури та відпочинку у Чернігові працювали до початку повномасштабного вторгнення. Також не працюють і підприємці з вуличною їжею та напоями. Проте в парку щодня прогулюються чернігівці.Виконувач обов’язків міського голови Олександр Ломако у коментарі Суспільному назвав кілька причин, чому парк не працює повноцінно.

"Потрібні кошти на технічний огляд і відновлення атракціонів. Я вважаю, що це зараз не актуально, в умовах воєнного стану. І ми великі атракціони (а вони не можуть працювати без технічного огляду, тому що — це безпека людей) не маємо права експлуатувати. Тому ми парк повноцінно не запускаємо і не плануємо запускати поки йдуть воєнні дії".

Проте, каже Ломако, вони планують розв'язати безпекове питання, бо в парку продовжують відпочивати люди.


"Ми це питання хочемо вирішити, встановивши там модульне укриття. Таке, як зараз по місту декілька встановлено".


Штат співробітників парку, зі слів Олександра Ломака, скоротили ще у 2022-му році. Як йдеться у відповіді міськради на інформаційний запит Суспільного, до початку повномасштабного вторгнення у центральному парку культури та відпочинку було 57 штатних посад, наразі їх 10. Дехто з людей працює на повну ставку, дехто — на чверть або половину ставки.

"Наприклад, інженери, які відповідають за технічний стан атракціонів, вони мають бути, тому що їх треба регулярно обстежувати та перевіряти, і плюс охоронці, які є в штаті. Ну, плюс там технічно, якийсь бухгалтер, який нараховує заробітну плату. Ми мінімізували цей штат. Для того, щоб люди не розбіглись, і коли парк буде відновлювати роботу, ми могли працювати", — каже Ломако.

Він не виключає, що частина приватних підприємців, які до цього постійно працювали в парку, продовжать роботу і цьогоріч. Проте великі атракціони працювати не будуть.Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: парк, відпочинок, укриття, Ломако

Добавить в: