Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Вбили та поїхали купувати BMW: у Чернігові продовжують слухати справу вбивства родини Череванів

Вбили та поїхали купувати BMW: у Чернігові продовжують слухати справу вбивства родини Череванів

 

Пообіді розстріляли подружжя з дитиною, а ввечері поїхали купувати машину за їхні гроші. У Деснянському районному суді Чернігова продовжують слухати справу вбивства родини, яке сталося у травні 2023 року неподалік Мени. Нові обставини справи стали відомі з матеріалів, які на засіданні зачитав прокурор Олександр Матвієнко. Свідки опізнали чоловіка з жінкою, які того вечора приїхали купувати авто. Ними виявились підозрювані у вбивстві родини Череванів із Києва.На фото - підозрювані у вбивстві родини Череванів

21-річна обвинувачена у вбивстві родини Череванів, що сталось торік у травні поблизу Мени під час слідчого експерименту розповіла, як вона та двоє її спільників супроводжували машину родини Череванів у бік лісосмуги поблизу села Садове. Саме там їхню машину Mazda, в якій на той момент перебувало подружжя та чотирирічний хлопчик, розстріляли. Тіла скинули в яму неподалік, а машину спалили.

"Він вискочив, і сказали мені сідати за кермо. І Сашко каже: «Виїжджай на дорогу». Ми поїхали туди".

Зі слів обвинуваченої, коли вона почула звуки пострілів, то запанікувала і поїхала в бік траси. Проте за деякий час повернулась, бо подзвонив один зі спільників.

"У мене почалась паніка. Я казала: «Що робити?». У мене почалась істерика, ступор був конкретний. Я заїхала, машина була розстріляна. «Ти щось бачила?», — запитує. Кажу: «Ні, я не бачила». Він каже: «Добре, що не бачила». Запитує у мене: «Сильно злякалась?». Відповідаю: «Так, сильно»", — каже обвинувачена.

За словами обвинуваченої, один зі співучасників сів за кермо розстріляної машини, вона не заводилась. Тож дівчина на своєму авто відтягнула автомобіль Mazda у глиб лісосмуги.
На фото -  родина Черевань

Прокурор Олександр Матвієнко зачитує деталі справи.

"Розказує, як вона здійснює буксирування автомобіля з одного місця до іншого керуючи автомобілем марки Audi, використовуючи буксирований трос. Буксирувала автомобіль Mazda, бо він не міг пересуватися і розказує, як був спалений автомобіль".

Захисник обвинуваченої Олег Костюк, посилаючись на відео зі слідчого експерименту, заявляє, що кваліфікація злочину, за якою судять його підзахисну, — це не умисне вбивство.

"Моя підзахисна не була обізнана з планами. Моя підзахисна жодного відношення до вбивства сім'ї Черевань і до наявності умислу немає. Так, в її діях можуть вбачаться ознаки окремого складу злочину, зокрема, статтею 396 ККУ — приховування злочину. Це, що полягає у відтягуванні машини".

Прокурор каже, що під час обшуків у будинку обвинуваченої знайшли 20 тисяч гривень, які їй віддав спільник — офіцер Головного управління розвідки. Саме його називають організатором злочину. Ввечері того ж дня, коли сталося вбивство, вони вдвох поїхали до Сосниці, де чоловік за 5 300 доларів купив авто марки BMW. Перед цим він забрав у вбитого Миколи Череваня 6 000 доларів. Їх обох згодом упізнали свідки.

Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вбивство, Черевань

Добавить в: