Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Чернігівщині попрощалися з чотирма військовими

На Чернігівщині попрощалися з чотирма військовими

 

11 квітня на Чернігівщині попрощалися з чотирма військовими. Троє з них загинули у боях на Донецькому напрямку, один - помер в лікарні після поранення на Сумщині. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.

Солдат Олійник Дмитро Васильович народився 29 червня 1988 року в місті Чернігів. Навчався у Чернігівській ЗОШ № 21. Вищу освіту здобував у Чернігівському державному інституті права, соціальних технологій і праці. З дитячих років захоплювався футболом і професійно ним займався до повномасштабного вторгнення. З початком повномасштабної війни взяв до рук зброю та став на захист України. В червні 2022 року добровольцем долучився до лав ЗСУ, обороняв Батьківщину на посаді оператора радіолокаційної станції. На початку квітня 2024 року під час виконання бойового завдання на Сумщині отримав важке поранення, внаслідок чого 8 квітня 2024 року серце воїна зупинилося у лікарні. Провели в останній путь у Чернігові, поховали на Яцево.Молодший сержант Шаврін Сергій Сергійович народився 14 липня 1989 року в селі Красносільське Чернігівської області. Навчався в місцевій середній школі. Після її закінчення вступив до Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка на геологічний факультет.
Після закінчення університету працював за кордоном. У вересні 2022 року долучився до лав Збройних Сил України та став на захист Батьківщини. Службу ніс на посаді старшого оператора протитанкового відділення роти протитанкових ракетних комплексів. Загинув 5 квітня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Провели в останній путь та поховали воїна на малій батьківщині.


Старший солдат В'юницький Сергій Григорович народився 9 лютого 1970 року в смт Варва Чернігівської області. Закінчив Калиновицьку школу І-ІІ ступенів. Навчався в Дігтярівському СПТУ №32, там опанував професію «тракторист». З 1988 року по 1990 роки проходив строкову військову службу. У травні 2022 року долучився до лав Збройних Сил України та став на захист Батьківщини на посаді старшого механіка-водія - гранатометника зенітного ракетного взводу. Загинув 7 квітня 2024 року під час виконання чергового бойового завдання на Донеччині. Провели в останній путь та поховали у Варві.Молодший сержант Порва Вячеслав Олександрович народився 16 травня 2002 року в селі Радомка Чернігівської області. Згодом родина переїхала до міста Семенівка. Там закінчив місцеву школу №1, у 2020 році розпочав проходження строкової військової служби. У 2021 році уклав контракт т продовжив боронити Батьківщину у лавах ЗСУ. Загинув 7 квітня 2024 року у бою на Донеччині. Попрощалися та поховали у Семенівці.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: попрощалися, військові

Добавить в: