Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Чернігівщині запрацю­вала мобільна аптека

На Чернігівщині запрацю­вала мобільна аптека

 

4 квітня на Чернігівщині запрацю­вала мобільна аптека. Перший її виїзд відбувся у Михайло-Коцюбинську ТГ, зокрема в Пакуль, Мньов, Левковичі, Зайці.— Цей проект реалізовано на вико­нання завдання, поставленого Прези­дентом України під час засідання Кон­гресу місцевих та регіональних влад 15 грудня минулого року у Львові — розв’язати проблему доставки ліків до кожного населеного пункту кожної гро­мади. У нашому регіоні вже сформовано 38 маршрутів, якими курсуватиме мо­більна аптека. Запити від громад є.

У по­дальшому ж старости спільно з головами ТГ будуть узгоджувати маршрути, коре­гувати їх згідно з потребами, віддаленіс­тю тощо, — пояснила заступниця голо­ви Чернігівської ОДА Жанна Шерстюк. Реалізувало проект мобільної апте­ки КП «Ліки Чернігівщини». У мобіль­ному аптечному пункті відпускаються як безрецептурні, так і рецептурні ліки — їх продають виключно за паперовими та електронними рецептами.

Нагадаємо: доступно придбати лікар­ські засоби можна також за допомогою ініціативи «Укрпошта. Аптека». На Чер­нігівщині цей проект працює вже місяць. Мешканці навіть віддалених сіл області можуть отримати ліки поштою, замовив­ши їх через контакт-центр.

Джерело: газета “Гарт”, Катерина Дроздова

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: аптека, мобільна

Добавить в: