Остерський парк понівечили

 

«Ламати - не саджати. Парк міста Остер, до озеленення яко­го ми доклали стільки спільних зусиль... Обуренню немає меж! Вкотре закликаю: цінуйте майно, що належить громаді, вчіться цінувати чужу працю! Наше місто - це наш спільний дім, де всі ми мріємо про затишок і комфорт» — так голова Остерської ТГ Леонід Мисливець підписав на своїй сторінці у фейсбуці фото зі зламаними деревами.



На початку березня відбулося масштабне відновлення центрального парку в Острі силами благодійників, які надали остерцям саджанці дерев, щоб озеленити спустошений буреві­єм парк. Не один день мешканці міста — і дорослі, і діти — дбай­ливо висаджували їх. І ось...


«Це здійснила особа з категорії тих, хто не посадить дере­ва, не побудує дому, не виростить сина — проживе марно! Люд­ського в цьому немає нічого», «До того часу, поки в централь­ному парку не буде камер відеоспостереження, це відбувати­меться постійно. Людей культурних і вихованих, на жаль, дуже мало. А враховуючи, що сезон тільки починається, до осені ма­ло що залишиться. Ну ялиночки підростуть до Нового року... Мій коментар песимістичний, але перевірений роками. Тому тільки відеонагляд збереже ці насадження», «Якщо це не одне дерев­це, то це зроблено навмисно і не дитиною! По темному. Отже, це «дорослі дітки», які ловлять кайф від нашого обурення, на жаль.
А камери спостереження не завадили б. Місто має знати цих “ге­роїв"», — реагують на подію остерці.

А може, винуватець або винуватці таки знайдуться? Невже жодного свідка цієї поди і справді немає?

Джерело: газета “Гарт”, Катерина Дроздова

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: парк, Остер, Мисливець, хуліганство

Добавить в: